Ettevõttest

Võitluspood asutati 2014. aastal Eesti võitlusspordi arendamiseks. Müügitegevusel oleme keskendunud eelkõige spordiklubidele, tehes nende treeneritega head koostööd ja toetades sportlasi. Toome maale Venumi kaubamärgi tooteid ja ühtlasi oleme Venumi ametlik maaletooja ning arenduspartner Eestis!

 

 

Müük

Meil on väga paindlik ja aus hinnapoliitika. Tooteid müüme edasi Venumi poolt kehtestatud hinnakirjaga. Me ei tee ametlikule hinnale juurdehindlust ja siis näilikku allahindlust tagasi, ehk me ei manipuleeri ostjatega (seda tehakse Eestis palju).

 

Tooted

Treeningu väga oluliseks komponendiks on hea treeningvarustus. Venumi tooted on kvaliteetsed, mugavad ja disainikad. Venumi bränd on võitlusspordi varustuse tootjana üks hinnatuimaid maailmas, tehes iga aastaga läbi suuri arenguid.

 

Koostöö

Teeme koostööd erinevate spordiklubidega, treeneritega, sportlastega ja võitlusspordiürituste korraldajaga. Näiteks teeme koostööd Moisar Promotioniga ja aitama neil korraldada võitlusspordi üritusi (Xplosion Fight Series, Fightland). Kui tunned huvi koostöö tegemise vastu, siis võta julgelt meiega ühendust. Oleme teile usaldusväärne ja abivalmis partner!

 

Foto Xplosion Fight Series 15.04.2017

 

Toetame

Toetame mitmete Eesti andekate võistlejate sportlaskarjääri, näiteks maasvõitleja (MMA) Ott Tõnisaare oma. Aastaid olime suureks toeks endisel taipoksi ja K-1 võistlejal Edvin-Erik Kibusel. Kui oled võistleja ja soovid meie toel tippu jõuda või seal püsida, siis võta meiega ühendust. Saame üheskoos sinu karjääri edukamaks!

 

Klikka pildile ja loe Ott Tõnnisaare blogist tema treeningvarustuse vahetamisest.

 

Võitluspood - Sina treenid. Meie võimaldame.